• PAINTBALL - ZABAWA KLASY 6B Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA

• 04.10.2023 17:55
        • Tegoroczne święto Chłopców spędziliśmy w plenerze. Propozycja rodziców przypadła chłopcom do gustu. Aktywny wypoczynek i ognisko było świetną formą relaksu oraz integracji klasy. 20 września, po skończonych zajęciach, spotkaliśmy się na terenie gry w Paintball w Namyślinie. Określenie reguł gry, zasad bezpieczeństwa, próbne strzały do tarczy i uczestnicy byli gotowi do zabawy. Zabezpieczeni w kaski, kamizelki i wyposażeni w broń kulkową z farbkami mogli ruszyć do boju. Emocji nie było końca! Zmiany strategii, składów zespołów i chęć zwycięstwa napędzało zabawę. Po wyznaczonym czasie uczestnicy mogli odpocząć i posilić się przy ognisku. Jednak wszystko co miłe, szybko się kończy:)
          Szczególne podziękowania dla rodziców, zaangażowanych bezpośrednio w popołudniowe spotkanie klasowe; Państwu Wierzbickim, Pani K. Wojcieszonek, I.Wolskiej, A.Nowak i Panu Ł. Lewandowskiemu.
          Iwona Olobry
        • DZIEŃ CHŁOPCA W KLASIE 5B

• 04.10.2023 17:54
        • Dzień Chłopca to bardzo ważne święto w kalendarzu szkolnym. To okazja do integracji zespołu klasowego, tworzenia atmosfery i budowania relacji. Upominki z okazji tego święta zostały przygotowane przez dziewczynki, a poczęstunek zagwarantowali rodzice. Pizza wszystkim smakowała, a zabawa wprawiła w dobry humor. Klasie bardzo spodobała się zabawa ,,Mafia", w której ochoczo wszyscy wzięli udział. Uczniowie w dobrych humorach wrócili do swoich domów. Tego dnia na pewno tak szybko nie zapomną.
        • WYCIECZKA KLAS TRZECICH

• 04.10.2023 17:48
        • W środę 27.09.2023 roku z okazji zbliżającego się Dnia Chłopca klasy trzecie udały się do Bio Gospodarstwa w Czelinie. Na miejscu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Na początku dzieci zostały zapoznane z miejscem, w którym odbywały się zajęcia. Odwiedziły daniele, muflony, jelenie, konie, kuce i co najważniejsze renifery. Przewodnik w ciekawy sposób opowiadał o poszczególnych zwierzętach. Dzieci mogły karmić je i dotykać. Następnie uczniowie zjedli przygotowane kiełbaski. Po posiłku udaliśmy się wszyscy na plac zabaw. Największą frajdą był zjazd tyrolką, jazda na kucykach, łowienie rybek oraz łapanie renifera na lasso. Dużym powodzeniem cieszył się też tor przeszkód. Pod koniec zabawy piekliśmy podpłomyki, które jedliśmy z własnoręcznie robionym dżemem.
          Wrażenia były niezapomniane, radość na twarzach dzieci była dowodem, że wycieczka się udała.
          Wychowawczynie klas trzecich
        • DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 4B

• 04.10.2023 17:56
        • Dzień Chłopaka to doskonała okazja do integracji zespołu klasowego oraz wspólnej zabawy. Rodzice uczniów z klasy 4b zadbali o to, aby ten dzień był wyjątkowy i smaczny nie tylko dla męskiej części klasy. Wszyscy udaliśmy się na spacer i do pizzerii, gdzie razem miło spędziliśmy czas jedząc pyszną pizzę. Do szkoły wróciliśmy w doskonałych humorach, a tam czekała na chłopców niespodzianka przygotowana przez ich koleżanki z klasy. Dziewczynki wspaniale zatańczyły autorski taniec, do którego same ułożyły choreografię, pilnie ćwiczyły na próbach i przygotowały stroje.
          Monika Kubica
        • DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 6A

• 29.09.2023 17:06
        • Dnia 25 września 2023 roku uczniowie klasy 6a w ramach Dnia Chłopaka uczestniczyli w grach Paintball. Pogoda nam dopisała. Każdy z nas otrzymal wyposażenie marker, maskę ochronną i ochraniacz klatki piersiowej. Prowadzący zapoznał nas z obsługą markera oraz zasadami bezpieczeństwa podczas gry. Naszym zadaniem podczas gry było wyeliminowanie wrogiej drużyny. Po rozgrywkach usiedliśmy wspólnie przy ognisku by zregenerować siły i zjeść gorącą kiełbaskę. Gra w paintball to nowe doświadczenia dla nas. Już zapowiedzieliśmy powrót.
          Uczniowie klasy 6a