• WMTDAY 2023, CZYLI TABLICZKOWY ZAWRÓT GŁOWY

• 02.01.2024 18:23
        • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia zagościł już na dobre w naszej szkole. Tę wspaniałą edukacyjną akcję organizujemy od 2015 roku. W matematycznej zabawie wzięli  udział  uczniowie z klas 4b, 7b, 3b i 1b. Po raz kolejny przygotowano szereg atrakcji matematycznych.
          W klasach 4b i 7b uczniowie rozwiązywali karty pracy a na koniec zostali wybrani mistrzowie tabliczki mnożenia. Uczniowie musieli rozwiązać test składający się z 60 działań w jak najszybszym czasie. Każdy z nich otrzymał dyplom oraz ocenę celującą.
          Uczniowie z klasy 1b grali w ,,Ja mam, kto ma oraz ,,Złap muchę. Wypełniali karty pracy zawierające działania do obliczenia z tabliczki mnożenia do 100. W klasie 3b uczniowie kolorowali matematyczne mandale.
          W przyszłym roku szkolnym przeprowadzona zostanie również ta akcja, ponieważ uczniowie bardzo lubią taki niecodzienny dzień i chętnie w nim uczestniczą.

Monika Kubica
        • WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO RACHU CIACHU

• 11.12.2023 22:28
        • Z przyjemnością ogłaszam zwycięzców I edycji Szkolnego Konkursu Matematycznego RACHU CIACHU:
          I miejsce Maksymilian Psiuk z klasy 4a
          II miejsce Julian Kopaniecki z klasy 4a
          III miejsce Filip Dul z klasy 4b.
          Dziękuję serdecznie za udział wszystkim uczestnikom i gratuluję zwycięzcom.
          Już dzisiaj zapraszam uczniów do konkursu w kolejnym roku szkolnym!
          Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyła Pani Wicedyrektor Katarzyna Ciołek.

Organizator konkursu: Monika Kubica
        • SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY RACHU CIACHU

• 26.10.2023 21:20
        • W czwartek 26 października o godzinie 15.30 odbyła się I edycja Szkolnego Konkursu Matematycznego RACHU CIACHU dla uczniów klas czwartych. Do konkursu zgłosiło się czternastu śmiałków, którzy chcieli spróbować swoich sił. Byli to uczniowie z klasy 4a i 4b. Konkurs miał formę testu i obejmował wiadomości oraz umiejętności z działu: Liczby i działania. W czasie 35 minut uczniowie musieli rozwiązać 23 zadania.
          Kto zostanie zwycięzcą? Wyniki niebawem, pewne jest to, że wygra najszybszy z najlepszym wynikiem.
          Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Dziękuję za sympatyczną atmosferę  i mile spędzony czas.

Organizator konkursu: Monika Kubica