• II ETAP MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

• 29.02.2024 19:08
      • Dnia 27 lutego 2024r. siedmioro uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w Małym Konkursie Recytatorskim w Myśliborzu. Na scenie Myśliborskiego Domu Kultury naszą szkołę zaprezentowali: Dawid Jenda z klasy 3a, Hubert Różański z kl. 2b, Marika Jachółkowska z kl. 1a, Aleksandra Bałko z kl. 4a, Hanna Niparko z kl. 5b, Antoni Wolski z kl. 6b oraz Amelia Kożuszek z kl. 8a.
        Spośród 27 uczestników jury wyróżniło ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie: Aleksandrę Bałko i Antoniego Wolskiego. Do etapu wojewódzkiego mogło przejść tylko trzech  kandydatów. Każdy  z występujących na scenie zaprezentował wysoki poziom, dlatego komisja miała trudny orzech  do zgryzienia. Z naszej szkoły do etapu wojewódzkiego  awansowała Amelia Kożuszek, co wywołało naszą radość i dumę. Życzymy wszystkim uczestnikom wytrwałości i dalszych sukcesów. Spełniajcie swoje marzenia!
        Opracowanie: Renata Kunisz