• MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT - IGRZYSKA DZIECI

• 06.02.2024 18:51
        • W dniu dzisiejszym w SP 3 w Dębnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu myśliborskiego w mini piłce ręcznej dziewcząt - Igrzyska Dzieci.  Reprezentacja naszej szkoły nie pozostawiła rywalkom żadnych złudzeń, wygrywając kolejno:

SP 2 : SP 3   11: 4

SP 2 : SP 1   10: 1

i awansując do rozgrywek na szczeblu regionalnym.

Nasze dziewczęta zagrały bardzo ambitnie z ogromnym zaangażowaniem i przede wszystkim zespołowo, co było kluczem do sukcesu.

Naszą szkołę reprezentowały następujące zawodniczki:

Piotrowska Pola, Wawruszczak Kinga, Sutryk Zuzanna, Lewandowska Julia, Kwiatkowska Gabriela, Izak Magdalena, Kasprowiak Otylia, Świetlicka Julia, Brodacka Alicja, Lesiuk Justyna oraz  Palczak Oliwia.
          Serdecznie gratulujemy!!!
        • MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM

• 20.12.2023 20:09
        • W dniu 14.12.2023 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym 🏓 które odbyły się w Bierzwniku.
          Nasi uczniowie spisali się na medal i zajęli bardzo dobre 3 miejsce🥉.
          Zanim dotarli do finału przeszli jak burza 😉  przez zawody powiatowe i rejonowe. Naszą szkołę reprezentowali Jakub Zornig, Paweł Kunisz i Marcel Myśko.
          Opiekun Benedykt Psiuk
          Gratulujemy 👏💪👍
        • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

• 20.11.2023 22:57
        • W dniu 16.11.2023 r. uczniowie z naszej szkoły Jakub Zornig i Marcel Myśko brali udział w turnieju tenisa stołowego. Chłopcy zdobyli I miejsce wśród wszystkich drużyn i w najbliższym czasie będą reprezentować Powiat Myśliborski w rozgrywkach regionalnych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
          M.Kalicka
        • POWOŁANIE DO KADRY WOJEWÓDZKIEJ

• 20.11.2023 22:52
        • Uczennica klasy 8a Lena Kalicka już od najmłodszych lat realizuje swoją pasję grając w piłkę nożną. Na początku Lena swoje umiejętności nabywała w klubie UKS Dębno, obecnie regularnie trenuje wraz z innymi dziewczętami w MUKS Kostrzyn, gdzie zdobywa cenne doświadczenia biorąc udział w Centralnej Lidze Juniorek. W dniach 12,13,14 października 2023 r. uczennica brała udział w zgrupowaniu kadry wojewódzkiej w Babimoście, gdzie miała okazję zagrać z wieloma drużynami dziewcząt z innych województw. Ostatnio Lena uczestniczyła w ogólnopolskim turnieju Progress Cup, było to dla niej cennym doświadczeniem, które na zawsze zostanie w jej pamięci. Bardzo nam miło, że uczniowie naszej szkoły realizują swoje zainteresowania wkładając przy tym dużo pracy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
        • TENIS STOŁOWY W RAMACH ROZGRYWEK IGRZYSK DZIECI

• 20.11.2023 22:43
        • W dniu 16.11 w Przelewicach reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach rejonowych w tenisie stołowym w ramach rozgrywek Igrzysk Dzieci. Reprezentacja dziewcząt w składzie Nikola Marciniak i Pola Piotrowska zajęła 3 miejsce natomiast drużyna chłopców reprezentowana przez Antka Kulę i Antka Malca wywalczyła 4 miejsce.
          Gratulujemy uczestnictwa i zdobycia cennego doświadczenia 👏💪
          B.Psiuk