• MAMY LAUREATÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO LEON

• 16.06.2023 17:36
        • Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym "Leon". W tegorocznej wiosennej edycji wzięło udział 9768 uczestników z klas I-III z całej Polski.
          A oto uczniowie, którzy znaleźli się w pierwszej dziesiątce najlepszych wyników w Polsce:
          Maksymilian Psiuk I miejsce
          Aleksandra Bałko IV miejsce
          Aleksander Cholewiński VI miejsce
          Julian Kopaniecki VII miejsce
          Liwia Kopaszewska VIII miejsce

Wszystkim serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
          Justyna Bałko, Agnieszka Frątczak
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.
        • SZKOLNY KONKURS POETYCKI ROZSTRZYGNIĘTY

• 14.06.2023 20:06
        • Z okazji Światowego Dnia Poezji uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli  udziału w szkolnym konkursie poetyckim. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza o swojej rodzinie. Uczniowie podzielili się swoimi pomysłami na wspólne spędzanie czasu czasu wolnego z najbliższymi. Opisali relacje i uczucia, które łączą ich z rodziną. Zwycięzcą tegorocznej edycji został Hubert Różański.
          Gratulujemy laureatowi i zapraszamy uczniów do konkursu w kolejnym roku szkolnym.
        • „ARKADY FIEDLER - PISARZ, PODRÓŻNIK…”

• 13.06.2023 16:54
        • W kwietniu nasza szkoła otrzymała zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Konkursie na pracę plastyczną i leporello dla szkół podstawowych noszących imię Arkadego Fiedlera - „Arkady Fiedler - pisarz, podróżnik…”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu.
          Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zostali wyróżnieni w różnych kategoriach:
          • Amelia Kożuszek – zajęła I miejsce w kategorii klas 7-8 leporello “Arkady Fiedler – pisarz, podróżnik...”
          • Kinga Hadała – otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 1 – 3 „Kolorowe motyle Arkadego Fiedlera”
          • Hanna Niparko – otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 4-6 leporello “Arkady Fiedler – pisarz, podróżnik...”
          • Dorota Bobik – otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 7-8 leporello “Arkady Fiedler – pisarz, podróżnik...”
          Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim biorącym udział w konkursie.
          Dorota Podbereska
        • UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA DYPLOMÓW I MEDALI

• 13.06.2023 16:48
        • 13 czerwca w Szczecinie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i medali laureatom konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Uczeń naszej szkoły, Maksymilian Piotrowski odebrał DYPLOM i MEDAL LAUREATA konkursu przedmiotowego z geografii. Odznaczenie i dyplom Maksymilian otrzymał z rąk Pani Kurator Oświaty Katarzyny Koszewskiej i Wojewody Zachodniopomorskiego Pana Zbigniewa Boguckiego.
          Gratulujemy Maksymilianowi talentu, ambicji oraz szerokiej wiedzy.
          Życzymy, aby nauka była przede wszystkim Jego życiową przygodą, dającą wiele zadowolenia i wyznaczającą cel.
          Dorota Podbereska
          Galeria zdjęć.
        • MAMY SUPERFARMERA 2023!

• 12.06.2023 22:20
        • W poniedziałek, 12 czerwca 2023 r.  o godzinie 15.30  odbyły się Mistrzostwa Szkolne o tytuł Superfarmera. Była to kolejna edycja konkursu, a tradycja grania w tę matematyczno-ekonomiczną grę planszową w naszej szkole sięga 2016 roku. W tym roku szkolnym w rozrywkach wzięło udział 10 uczniów.
          Po I turze gry do finału przeszli uczniowie: Michał Stefanowicz z klasy 3a oraz Hanna Dżon i Bartosz Wierzbicki z klasy 5b.
          Po 20 minutach gry i kibicowania tytuł Superfarmera otrzymał Michał Stefanowicz, II miejsce zdobyła Hanna Dżon, a trzecie - Bartosz Wierzbicki.
          Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zawody przebiegły w miłej i wesołej atmosferze. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy za rok na kolejną edycję Mistrzostw Szkolnych o tytuł Superfarmera!

Cieszymy się, że granie w gry planszowe nadal jest aktualne i są wśród naszej społeczności szkolnej uczniowie, którzy bardzo lubią w taki  sposób spędzać swój wolny czas.
          Szczególne podziękowanie kieruję do Pana Waldemara Pożaryckiego, który ufundował nagrody: słodkości, medale oraz piękny puchar dla zwycięzcy. Dziękuję także Radzie Rodziców za pomoc w zakupie nagród.

Monika Kubica koordynator szkolny Klubu Gier Planszowych.
          Wszystkie zdjęcia na szkolnym facebooku.